• https://m.facebook.com/profile.php?ref=wizard
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905372361189

DEMO MOBİLYA DEKORASYON

İletişim Bilgileri

 

YETKLİ : HÜSEYİN ÖZDEMİR

GSM : 0537 236 11 89

Adres : İVEDİK organize sanayi sitesi 1371 sokak 7-A ostim ANKARA

HAZIR MUTFAK DOLABI ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

DEMO TASARIM

Hazır mutfak dolabı deyince pek çok kişinin aklına mağazalarda görülen mutfak dolaplarının aynen getirilip evimize konulacağı gelir. Halbuki hiç de öyle değildir. Öncelikle hazır mutfak dolabı nedir? Hazır mutfak dolabı nasıl alınır? Gelin bu sorularımızın cevabını verelim; Hazır mutfaklar, mutfakların iskeletini oluşturan modüllerin seri bir şekilde üretildiği ve evimize uygun ölçü ve şekillerde hazır hale getirildiği mutfaklara denir. Adının hazır mutfak dolabı olmuş olması her firmanın aynı mutfak dolabını ürettiği anlamına gelmesin. Bu tür hazır mutfak dolapları her firmada bambaşka tasarımlarla ortaya çıkar ve içerisinde onlarca farklı örnek vardır. Ancak DEMO TASARIM dolabı seçiminde farklı tasarımlar da tek başına yeterli bir sebep olmayabilir. Peki hazır mutfak dolabı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Belki de sorulması gereken en önemli soru bu. Öncelikle firmanın kurumsal olması, profesyonel ekiplerle çalışması çok çok önemlidir. Profesyonel ekipler sizin aklınızdaki mutfağı tasarlamakta çok daha güvenilirdir. Bunun yanında mutfağınızın estetik olmasının yanında kullanışlı olması, bu ekiplerin mutfağın kurulacağı yeri önceden görüp ona uygun ölçü alması çok önemlidir. Hazır mutfak dolabı bir dekorasyon işidir ancak broşürde ya da mağazada gördüğünüz hazır mutfağı evinize götüremezsiniz. HAZIR MUTFAK İMALATI işte burada devreye girer ve sizin evinize en uygun mutfak dolabını tasarlayıp sizin hizmetinize sunar.

Hazır Mutfak İmalatçıları

İşte ANKARA da hazır mutfak dolabında sizi tüm kaygılarınızdan kurtaracak, aklınızdaki mutfağa kavuşmanızı sağlayacak bir firma olan DEMO TASARIM, yıllardır ANKARA’da hazır mutfak imalatında öncü firmalardan biri. Hazır mutfak İzmir deyince ilk akla gelen DEMO Mobilya bu başarısını müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına ve yıllardır ödün vermeyen profesyonel ve kaliteli iş anlayışına borçlu. Öncelikle müşterisinin beklentilerine ve isteklerine göre DEMO TASARIM imalatı yapan bu konuda ANKARA’ nın sayılı firmalarından biri olmaya devam ediyor.

Firma olarak biliyoruz ki mutfak bir evin en önemli alanlarından biridir. Mutfağı da en çok gösterenin mutfak dolapları olduğu hepimizin bildiği bir gerçek. Biliyoruz ki yeni bir ev almaya niyetlendiğimizde ya da yeni bir eve taşınmaya karar verdiğimizde evin ilk baktığımız yerlerinden biri de mutfağı oluyor. Özellikle kadınların evin içinde en çok zaman geçirdikleri mutfağın kullanışlı ve estetik olması mutfak dolaplarının önemini bir kat daha artırıyor.

Peki hazır mutfak dolabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, gelin şimdi hep birlikte göz atalım;

 • Hazır mutfak dolabı seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken seçtiğiniz hazır mutfak dolabının mutfağınızın boyutuna uygun olup olmadığı ve mutfak dolabını nereye konumlandıracağınızı belirlemeniz.
 • Seçtiğiniz hazır mutfak dolabının mekanın işlerliğine uygun olup olmadığı iyi hesaplanmalıdır. Prizlerin yeri, tesisatın durumu gibi etkenler dikkate alınmalıdır. Projeye uygun su ve tesisat işlemleri önceden yapılmalıdır.
 • Seçtiğiniz hazır mutfağın estetik olmasıyla birlikte kullanışlı olması çok önemlidir.
 • Hazır mutfak dolabında kullanılan malzeme de en çok dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Suya ve darbelere karşı dayanıklı olması çok önemlidir. Ekonomik olarak daha uygun olmasından dolayı mutfak dolabı gövdelerinde bazı yerlerin sunta kullandığını görmekteyiz. Ancak bizler mutfak gibi suyla sürekli muhatap bir alanda suya daha dayanıklı olan MDF nin kullanılmasını tavsiye ediyoruz.
 • Mutfak dolabı, maliyeti çok düşük olmayan bir ihtiyaçtır. Bu yüzden çalışılan firma profesyonel olmalı ve geri dönüşü olmayan hatalara da neden olunmamalıdır.
 • Hazır mutfak dolabı seçimi yapılırken kullanılacak ankastrelerin bir listesi yapılmalı ve buzdolabının ölçüsü de alınmalıdır. Gerekirse gelecek yıllarda değişebilecek buzdolabı değişimi de dikkate alınarak ona göre bir ölçü belirlenmelidir.
 • Bunun yanında hazır mutfak dolabı alırken ve proje oluştururken buzdolabı kapağının açılış yönünü de dikkate almalısınız. Aksi takdirde proje bitiminde tatsız bir durumla karşılaşabilirsiniz.
 • Hazır mutfak dolabı alırken dikkat edilmesi gereken bir başka özellik de çekmece ve kapakların kapanma hızıdır. Hızlı kapattığınızda dahi frenleme sistemi çalışan menteşeler seçmeniz çok önemlidir.
 • Hazır mutfak dolabı seçiminde de projeye uygun sıfırdan mutfak yapımında da en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri de mutfak kapaklarının seçimidir. Seçtiğiniz kapakların estetik olması, evinizdeki mobilyalara ve mutfağınızın rengine uygun olması seçeceğiniz rengi daha da önemli hale getirmektedir. Bu yüzden farklı renk alternatiflerini yerinde görmenizi tavsiye ederiz.
 • Son olarak her ne kadar hazır mutfak alımında üstünde çok durulmasa da mutfağın montajının da çok önemli olduğunu vurgulamak isteriz. Sağlıklı montajı yapılmayan mutfak dolaplarının zamanla deforme olduğu bilinen bir gerçektir. Hem deprem anında hem de içindeki eşyaları uzun yıllar ilk günkü gibi taşıyabilecek bir montaj işleminin de çok önemli olduğunu vurgulamak isteriz.

Bizler DEMO TASARIM MOBİLYA olarak ANKARA da hazır mutfak dolabı imalatı sektöründe uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır mutfak imalatçısı olduğumuz için kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyata yapabilmekteyiz. İstekleriniz ve beklentileriniz bizim için çok önemli. Müşteri memnuniyeti odaklı olmamız bizleri ANKARA’da hazır mutfak dolabı imalatında sayılı firmalardan biri yaptı. Kaliteli ve kullanışlı bir hazır mutfak hayaliniz varsa ve de bunu uygun fiyata ANKARA’da hazır mutfak dolabı nerde yaptırabilirim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Bizleri 0537 236 11 89 No’lu telefondan arayabilir, randevu talep edebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  
345 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın