• https://m.facebook.com/profile.php?ref=wizard
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905372361189

DEMO MOBİLYA DEKORASYON

İletişim Bilgileri

 

YETKLİ : HÜSEYİN ÖZDEMİR

GSM : 0537 236 11 89

Adres : İVEDİK organize sanayi sitesi 1371 sokak 7-A ostim ANKARA

Hakkımızda

2005 yılında kurulan firmamız yaptığı teknolojik makine yatırımları ile üretim ve perakende sektöründe, önde gelen kuruluşlar arasına girmiştir.

Önceleri ulusal markalara fason üretim yapan firmamız edindiği üretim tecrübesi ile kendi perakende ağını oluşturmuştur.

Türkiye’nin sayılı mobilya markaları arasında yer alan firmamız ticari Misyonunun yanı sıra sosyal bir Misyon da üstlenerek karlılığını yatırıma çevirmiştir.

DEMO TASARIM Mobilya, piyasadaki talepleri iyi bir şekilde değerlendiren, kendini sürekli yenileyen, başarıya giden yolun müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten köklü bir kuruluştur. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensibinden ödün vermeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen firmamız 1000 m² alanda fabrikasyon üretim yapmaktadır.

DEMO TASARIM Mobilya, bundan dolayıdır ki ürünlerin tasarım aşamasından nihai tüketiciye ulaşıncaya kadarki geçen tüm sürecin takibini kendi bünyesinde sağlamaktadır. Ürünleri DEMO tasarım Mobilya üretim tesislerinde üretip, tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Beğendiğiniz ürünleri kendi lojistik depolarından, kendi lojistik ekibi ile evinize teslim ediyor.

DEMO TASARIM Mobilya; uygun fiyatlarının yanı sıra üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

DEMO TASARIM  Mobilya üretim maliyetlerini düşürüp tüketicilerin aynı kalitedeki ürünü %30’a varan indirimlerle sahip olmasını sağlayıp, pahalı ürünün kaliteli olmadığını, uygun fiyata daha kaliteli mobilyanın üretebileceğini kanıtlamıştır.

Her daim şık, kaliteli ve modern ürünler tasarlamayı ilke edinen DEMO TASARIM Mobilya; fonksiyonellik ve görselliğin bir arada bulunduğu tasarım ürünler ile mobilya sektöründe heyecanla takip edilmeyi başarmıştır.

Ürünlerinde ve ürünlerde kullanılan hammadde kalitesi TS- EN ISO 9001-2018, OHSAS 1801-2017, TS EN 1401-2017, TSE-HYB ve AVRASYA 2015 KALİTE ÖDÜLÜ belgeleri ile tescillenen DEMO TASARIM mobilya da tüm ürün çeşitleri 2 yıl garantili olup, içeriklerinde kullanılan malzemeler Avrupa normlarına uygundur. Tüm bu kalite belgelere ek olarak panel mobilyada E1 kalitede kanserojen madde içermeyen panel malzeme kullanılmaktadır